جام باشگاههای آسیافوتبال ایراننفت تهران

باقری خطاب به بازیکنان نفت: الجیشی‌ها را بالاتر از خود ندانید

باقری خطاب به بازیکنان نفت: الجیشی‌ها را بالاتر از خود ندانید
باقری خطاب به بازیکنان نفت: الجیشی‌ها را بالاتر از خود ندانید

پیشکسوت فوتبال کشورمان کریم باقری، ضمن حضور درهتل اوین و اردوی تیم نفت پیش از دیدار مقابل الجیش از بازیکنان نفت خواست که بازیکنان تیم قطری را بالاتر از خود ندانند.

به گزارش ساکرز، تیم نفت تهران امروز ساعت ۱۸در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان باشگاه های آسیا به مصاف تیم پر مهره الجیش قطر خواهند رفت. امروز کریم باقری پیشکسوت فوتبال کشورمان با حضور در اردوی این تیم در هتل اوین با حضور در جمع بازیکنان و مربیان نفت با آنها صحبت کرد و سعی کرد روحیه بازیکنان این تیم برای بازی با تی قطری بالا ببرد.

باقری در جمع بازیکنان از آنها خواست تمرکز خود را بر روی بازی امروز بگذارند و برای موفقیت فوتبال ایران تلاش کنند و از بازیکنان خواست که تیم قطری را بالاتر از خود ندانند.

در مقابل هم علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال نفت تهران هم از حضور این اسطوره تشکر کرد و ضمن تشکر از حضور باقری در اردوی نفت، به بازیکنانش عنوان کرد که کریم باقری برای حمایت از ما اینجاست و باید پاسخگوی محبت او و سایر اهالی فوتبال که از تیم نفت حمایت کرده‌اند باشند.

گفته می شود قرار است کریم باقری همراه با بازیکنان و مربیان تیم نفت تهران راهی ورزشگاه آزادی شود تا دیدار این تیم مقابل الجیش را از نزدیک تماشا کند.

Print Friendly, PDF & Email

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

بستن