اتلتیکو مادریداسلایدر اتلتیکو مادریداسلایدر باشگاه های اروپاجام باشگاه هاجام باشگاههای اروپا

سیمئونه: این یک همکاری تیمی بسیار خوب بود

سیمئونه: این یک همکاری تیمی بسیار خوب بود
سیمئونه: این یک همکاری تیمی بسیار خوب بود
مربی اتلتیکومادرید، دیگو سیمئونه، پس از پیروزی تیمش در ضربات پنالتی برابر لورکوزن و صعود به مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا، در مورد بازی صحبت کرد.

به گزارش سایت رسمی یوفا، دیگو سیمئونه در مصاحبه با خبرنگاران گفت:” این یک همکاری تیمی بسیار خوب بود. ما کار صعود را از آلمان شروع کردیم. جایی که ۱۵ دقیقه با ده نفر بازی کردیم. امشب بازی سختی داشتیم، به این گروه از بازیکنان که همیشه بیشتر می خواهند افتخار می کنم. این آسان نیست که روی ضربات پنالتی آخر بازی تمرین کنید و ما این کار را نکردیم. در اصل انتخاب پنالتی زن ها و آرامش دروازبان اهمیت زیادی دارد. اوبلاک باید یه بک بازی بسیارسخت می آمد اما او آماده بود. اولین مهار او در پنالتی ها تعیین کننده بود  و آرامش او بسیار زیبا بود.”

” این تیم تلاش زیادی می کند و همیشه چیزهای بیشتری می خواهد. این برای تیمی مثل اتلتیکو بسیار سخت است که در دوسال پیاپی به جمع هشت تیم برتر اروپا صعود کند. هیچ کدام از بازی های برای ما تفاوتی ندارد. ما چیزی هستیم که مردم در بازی امشب دیدند: تیمی که ممکن است گاهی اوقات خوب نباشد، اما روح آن ها در بازی است. این پیروزی به ما روحیه مضاعفی برای رقابت و پیروزی در هرکدام از بازی های بعدیمان می دهد.”

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

بستن