اخبار عراقاخبار مهم آسیاتیم ملی عراقتیم های ملی آسیاجام ملت هاجام ملتهای آسیامهمترین اخبار

واکنش عراقی‌ ها به رد اعتراض ایران از سوی AFC

واکنش عراقی‌ ها به رد اعتراض ایران از سوی AFC
واکنش عراقی‌ ها به رد اعتراض ایران از سوی AFC
سرمربی تیم ملی فوتبال عراق عنوان کرد اعتراض ایرانی‌ها تأثیر منفی روی شاگردانش نگذاشته و آماده بازی فردا مقابل کره‌جنوبی هستند.

به گزارش ساکرز، راضی شنیشل که امروز (یکشنبه) شاگردانش آخرین جلسه تمرینی خود را در سیدنی پیش از رویارویی با کره‌جنوبی در مرحله نیمه‌نهایی جام ملت‌های ۲۰۱۵ آسیا انجام دادند، در ورزشگاه استرالیا شهر سیدنی به خبرنگاران گفت: “پرونده اعتراض ایرانی‌ها به طور رسمی بسته شد و این موضوع نیز از نظر ما مختومه است. چیز بیشتری هم برای گفتن نداریم. این اعتراض چیزی بود که از سوی ایرانی‌ها مطرح شد و روی ما برای بازی فردا تأثیر منفی نگذاشته است.”

سخنگوی تیم ملی فوتبال عراق هم با اهمیت ندادن به شکایت فدراسیون فوتبال ایران که در نهایت به نتیجه‌ای هم نرسید به خبرگزاری فرانسه (AFP) گفت: “بگذارید تیم ایران هر چقدر که دوست دارد در استرالیا بماند. این پرنده بسته شد و ما فردا مقابل کره‌جنوبی بازی خواهیم کرد.”

مدیر رسانه‌ای تیم ملی فوتبال عراق هم با عنوان اینکه حکم رسمی رد شدن اعتراض ایرانی‌ها را دریافت کرده است، در این باره گفت: “رئیس اتحادیه فوتبال ما ساعت ۱۲ ظهر به وقت استرالیا با نمایندگان کنفدراسیون فوتبال آسیا ملاقاتی داشت و به آنها گفت که مشکلی با این شرایط ندارد. به هر حال ما آرامش لازم را داریم و در بازی مقابل کره‌جنوبی اگر سرمربی استفاده از عبدالزهرا را صلاح بداند، او بازی خواهد کرد.”

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

همچنین ببینید

بستن
بستن