اسلایدر باشگاه های اروپااسلایدر بایرن مونیخبایرن مونیخجام باشگاه هاجام باشگاههای اروپا

گواردیولا: با پنج مهاجم عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم

گواردیولا: با پنج مهاجم عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم
گواردیولا: با پنج مهاجم عملکرد خوبی به نمایش گذاشتیم
پپ گواردیولا پیروزی ۷-۰ شاگردانش در مقابل شاختار دونتسک در لیگ قهرمانان اروپا را تبریک گفت.

به گزارش ساکرز، تیم بایرن مونیخ موفق شد در یک دیدار کاملا برتر و یک طرفه با نتیجه ۷-۰ از سد شاختار دونتسک عبور کند، تا راهی مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا شود.

به نقل از سایت یوفا، پپ گواردیولا در کنفرانس مطبوعاتی پس از پایان بازی گفت: “ما بسیار خوشحالیم. ما شایسته پیروزی بودیم. نتیجه کاملا واضح است. این بازیکنان فوق العاده بودند. البته بازی در مقابل تیم ۱۰ نفره برای مدتی طولانی از بازی کمی آسانتر است، اما از همان ابتدا ما می توانستیم مشاهده کنیم که تیممان آماده بود. شاختار حتی یک شانس گلزنی نیز نداشت. به تیمم تبریک می گویم. ما کاملا بر بازی تسلط داشتیم و موفق شدیم همانطور که انتظار داشتیم راهی مرحله یک چهارم نهایی شویم.”

“این اولین بار در زندگی حرفه ای من است که با پنج مهاجم بازی کردم. در بازی رفت ما اشتباهات زیادی در خط دفاعی داشتیم، اما امشب من تصمیم گرفتم که با آرین روبن و فرانک ریبری در میانه میدان و روبرت لواندوفسکی و توماس مولر در خط حمله بازی کنم. شاختار تیم واقعا با کیفیتی به خصوص در خط حمله بود و من این مسئله را کاملا می دانستم، اما البته زمانی که ما یک یار اضافی تر داشتیم، کار آسان تر شد. ما بازی بسیار بسیار خوبی به نمایش گذاشتیم، که همیشه در لیگ قهرمانان اروپا کار دشواری است.”

“ما از عملکرد هولگر بداشتوبر واقعا راضی هستیم. او پس از دو سال مصدمیت بازگشت. او بازی بسیار خوبی در زمین به نمایش گذاشت. او بازیکنی با احساس بسیار خوب در فضاهای زمین مسابقه است و دید خوبی در ذهنیت دیگر بازیکنان دارد. اکنون امیدوارم که او برای مدتی طولانی در کنار ما باشد.”

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

همچنین ببینید

بستن
بستن