اخبار ویژهالمپیک ریو 2016دسته‌بندی نشدهمنهای فوتبالمهمترین اخبار

تاریخ و ساعت دقیق اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ ریو

تاریخ و ساعت دقیق اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ ریو

 

بازیهای المپیک تابستانی ۲۰۱۶ از ۱۵ مرداد ماه در ریودوژانیرو آغاز شد و روز ۳۱ مرداد ماه به کار خود پایان می دهد. ایران در این دوره از رقابتها با ۶۳ ورزشکار در ۱۴ رشته حضور پیدا کرده است. ملی پوشان ایران در رشته های کشتی(آزاد و فرنگی)، وزنه برداری، دوومیدانی، تکواندو، تیراندازی، تیر وکمان، بوکس، جودو، شنا، والیبال، دوچرخه سواری، تنیس روی میز، قایقرانی و شمشیربازی، به رقابت می پردازند.

یکشنبه شب پس از دو هفته رقابت سنگین ورزشکاران در میدان بزرگ المپیک و رقم خوردن صحنه های اشک و لبخند مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو ساعت  ۷ بعدازظهر به وقت محلی در ورزشگاه معروف ماراکانا با ظرفیت ۷۸ هزار نفر در شهر ریودوژانیرو برگزار خواهد شد. کارگردان این مراسم همانند افتتاحیه فرناندو میرالس برزیلی خواهد بود و سطح مراسم همانند افتتاحیه به مراتب پایین تر از المپیک ۲۰۱۲ لندن خواهد بود. «میشل تمر» رئیس جمهور موقت برزیل اعلام کرده است به دلیل توهین هایی که در مراسم افتتاحیه به او شده است در مراسم شرکت نخواهد کرد ولی رئیس جمهور ژاپن که در المپیک ۲۰۲۰ میزبان خواهد بود یکی از میهمانان مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ خواهد بود.

پیش از این از سوی رسانه ها اعلام شده بود که پله بازیکن اسطوره تیم فوتبال برزیل در مراسم پایانی شرکت خواهد کرد ولی کمیته برگزاری المپیک این قضیه را به دلیل کهولت سن و بیماری پله منتفی اعلام کرد . در مراسم اختتامیه المپیک بر حفاظت از محیط زیست و ترویج موسیقی های بومی برزیل تاکید خواهد شد.

 

جایگاه ایران تا این لحظه در ریو ۲۰۱۶

المپیک ریو 2016
المپیک ریو ۲۰۱۶

اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ ریودوژانیرو بدون سانسور با کیفیت بالا

 

محل برگزاری مراسم افتتاحیه: ورزشگاه ماراکانا شهر ریودوژانیرو
زمان برگزاری مراسم: یکشنبه ۳۱ مرداد ساعت ۳:۳۰ به وقت تهران
تعداد افراد حاضر در مراسم: ۷۶ هزار نفر
تعداد کشورهای حاضر در مراسم افتتاحیه: ۲۰۶ کشور

فرکانس شبکه های پخش کننده مراسم اختتامیه المپیک ۲۰۱۶ بصورت رایگان

با استفاده از فرکانس های زیر می توانید مراسم اختتامیه  بازی های المپیک ریو ۲۰۱۶  را بصورت رایگان تماشا کنید در صورتی که فرکانس های جدیدی منتشر شود این مطلب به روزرسانی می گردد.

ماهواره هاتبرد :

شبکه الکاس ۱

بدر ۱۲۲۴۵ v 275000

شبکه rai 2

هاتبرد ۱۰۹۹۲ v 275000

شبکه ZDF

۱۱۰۵۴ H 27500
شبکه Das Erste
۱۱۵۴۱V 22000

Print Friendly, PDF & Email
برچسب ها

نوشته های مشابه

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سئوال امنیتی *

بستن