دسته: تیم های ملی آسیا

ایران ۰ – چین ۰

ایران ۰ – چین ۰ ؛ انگار هیچکس بُرد نمی‌خواست

تیم فوتبال ایران با نمایشی نه چندان جذاب در شن یانگ یک امتیاز از حریف خود گرفت .

ایران که با ترکیبی متفاوت مقابل چین قرار گرفته بود ، با وجود کنترل بازی موفق به گلزنی مقابل حریف نشد تا با ۴ امتیاز موقتا در صدر گروه قرار بگیرد. 

فوتبال-ایران-و-چین
ایران ۰ – چین ۰

 

ایران ۲ – قطر ۰

ایران ۲ – قطر ۰ ؛ پرحاشیه ترین بازی تاریخ با تیم چند ملیتی

ملی پوشان ایران در این بازی که حملات زیادی را روی دروازه حریف تدارک دیدند نتوانستند به توفیقی برسند تا اینکه در وقت های تلف شده نیمه دوم دیدار دو بار توسط جهانبخش و گوچی به گل رسیدند تا در اولین بازی خود با پیروزی میدان را ترک کنند.

بازی با حملات ایران آغاز شد و همانطور که از قبل قابل پیش بینی بود ملی پوشان با حملات حداکثری هواداران توانستند دروازه قطری ها را با تهدید مواجه کنند، هر چند پس از ۱۰ دقیقه ابتدایی قطری ها توانستند کمی خود را پیدا کنند اما بازهم این ایران بود که سوار بر بازی به کار خود ادامه می داد.

موقعیت هایی که اغلب آنها از روی شوت های راه دور و یا سانتر از جناحین پدید می امد دروازه حریف ایران را با خطرات جدی روبرو ساخت اما در نهایت هیچ یک از آنها کارگر نیفتاد، البته در این میان قطری ها نیز توانستند در یکی دو فرصت دروازه ایران را  با تهدید مواجه کنند اما زور کافی را برای باز کردن دروازه ایران نداشتند. 
در نیمه دوم ، آن هم در آخرین دقیقه بازی و در حالی که ایرانی ها امیدی به باز کردن دروازه حریف نداشتند اشتباه دروازه بان قطری باعث به وجود آمدن یک موقعیت طلایی برای ایران شد و همکاری انصاری فرد و رضا قوچان نژاد باعث گلزنی گوچی شد.

پس از جنجال های به وجود آمده بازیکنان ایران در حمله پایانی خود توانستند حداکثر استفاده را ببرند وعلیرضاجهانبخش با شوتی دقیق از پشت محوطه جریمه دروازه حریف را باز کرد و نتیجه را ۲ بر ۰ تمام کرد.

01139622
ایران ۲ – قطر ۰

گسترش ۰ – پرسپولیس ۱

تیم های گسترش فولاد و پرسپولیس از ساعت ۱۸ امروز در ورزشگاه بنیان دیزل شهر تبریز به مصاف هم رفتند.

پرسپولیس با تک گل وحید امیری موفق به کسب ۳ امتیاز مسابقه ای شد که می توانست آن را با گل های بیشتری به سود خود تمام کند.

به گزارش ساکرز ، امیری در دقیقه ۴۷ بازی و با سماجت از گوشه محوطه جریمه و از زاویه ای کاملا بسته موفق شد روی اشتباه فرناندو دخسوس دروازه گسترش فولاد را باز کند و تیمش را پیش بیندازد و پرسپولیس را  با ۷ امتیاز به صدر جدول لیگ برساند . گسترش فولاد  هم با ۲ امتیاز  از ۳ بازی شرایط خوبی در جدول ندارد.

 

 

 

 

 

 

 

استقلال ۱ – صنعت نفت آبادان ۲

استقلالی ها که با ثبت یک شکست و یک تساوی شروع نا امیدکننده ای در لیگ برتر داشته اند امیدوار بودند با پیروزی مقابل تیم تازه لیگ برتری شده صنعت نفت دوباره به روزهای خوبشان برگردند.  

بازی در نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید در نیمه دوم بازی سانتر فوق العاده یعقوب کریمی از چند بازیکن عبور کرد و  علی قربانی با یک بغل پای دقیق دروازه صنعت نفت آبادان را باز کرد و اولین گل بازی را به سود آبی پوشان به ثمر رساند.

در دقیقه ۸۶ رضا نوروزی تنها ۳ دقیقه بعد از ورود به زمین از ضعف خط دفاع استقلال استفاده کرد و بعد از به هم ریختن مدافعان استقلال توپ را از بالای دستان مهدی رحمتی وارد دروازه کرد و نتیجه بازی را ۱ – ۱ مساوی کرد.           

دیدار+تیم+های+استقلال+تهران-+نفت+آبادان

و در آخرمیلاد جهانی به عنوان دومین تعویض طلایی دستنشان از بازیکنان استقلال پنالتی گرفت تا بغلانی از روی نقطه پنالتی دروازه رحمتی را باز کند و نتیجه ی بازی را ۲ بر ۱ به نفع صنعت تمام کند.